X
تبلیغات
رایتل

علم ریاضی

این وبلاگ جهت استفاده علاقمندان به ریاضی ایجاد شده است.
سه‌شنبه 10 بهمن‌ماه سال 1391

انشای یک دانش اموز کلاس دوم

انشای دانش آموز کلاس دوم دبستان
ما حیوانات را خیلی‌ دوست داریم، بابایمان هم همینطور. ما هر روز در مورد حیوانات حرف می‌زنیم ، بابایمان هم همینطور. بابایمان همیشه وقتی‌ با ما حرف می زند از حیوانات هم یاد می‌کند، مثلا امروز بابایمان دوبار به ما گفت؛ توله سگ مگه تو مشق نداری که نشستی پای تلوزیون؟ و هر وقت ما پول می خواهیم می گوید؛ کره خر مگه من نشستم سر گنج؟
چند روز پیش وقتی‌ ما با مامانمان و بابایمان می رفتیم خونه عمه زهرا یک تاکسی داشت می زد به پیکان بابایمان. بابایمان هم که آن روی سگش آمده بود بالا به آقاهه گفت؛ مگه کوری گوساله؟ آقاهه هم گفت؛ کور باباته یابو، پیاده می شم همچین می زنمت که به خر بگی‌ زن دایی، بابایمان هم گفت: برو بینیم بابا جوجه و عین قرقی پرید پایین ولی‌ آقاهه از بابایمان خیلی‌ گنده تر بود و بابایمان را مثل سگ کتک زد.
بعدش مامانمان به بابایمان گفت؛ مگه کرم داری آخه؟ خرس گنده مجبوری عین خروس جنگی بپری به مردم؟

ما نتیجه می گیریم که خیلی‌ خوب شد که ما در ایران به دنیا آمدیم تا بتونیم هر روز از اسم حیوانات که نعمت خداوند هستند استفاده کنیم و در موردشان حرف بزنیم و و نمی دانیم اگر در ایران به دنیا نیامده بودیم چه کاری باید می کردیم.
نظرات (4)
نام :
ایمیل : [پنهان می ماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
سه‌شنبه 10 بهمن‌ماه سال 1391 ساعت 10:04 ب.ظ
+ Milad hosseini
سلام آقای غفاری من شما را در لیست پیوند های سایت قرار دادم اگر امکان دارد شما هم من را با نام*سایت تفریحی میلادآنلاین*لینک فرمائید. باتشکر.

دانش آموزی ازدوم ریاضی دبیرستان معلم
امتیاز: 0 0
سه‌شنبه 10 بهمن‌ماه سال 1391 ساعت 11:52 ب.ظ
+ فاطمه
سلام استاد
واقعا جای بسی شرمندگیست که بعضی از والدین بجای اینکه فرزندان خود را امانت الهی بدانند و در تربیت صحیح آنها کوشا باشند به این نکته بی توجهی میکنند و در واقع با کارهای ناشایست خود خیانت در امانت می کنند
امتیاز: 0 0
جمعه 20 بهمن‌ماه سال 1391 ساعت 11:34 ق.ظ
+ zahra
سلام.
میشه این مطلبتون رو کپی کنم و با اسم وبتون بذارم تو وبلاگم؟؟
خیلی باحال بودش!!
امتیاز: 0 0
پاسخ:
سلام دوست محترم.هرجور راحتید.
دوشنبه 30 بهمن‌ماه سال 1391 ساعت 04:20 ب.ظ
+ منصورزینال زاده
سلام حرمتلی استاد
اولش حسابی خنده ام گرفته بود ولی بعد از خودم خجالت کشیدم که یک بچه دوم دبستان اینحوری به ما میفهماند که فقط ما ایرانی ها میتواتیم با فحش و بدو بیراه گفتن از هم پذیرایی کنیم یا با هر لفظی از بچه ها بخواهیم که خواسته ای از والدین نداشته باشندو.....
شادو سر بلند باشید
امتیاز: 0 0
پاسخ:
سلام دوست بزرگوار ممنون ازحضور سبزتان.